ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Samsung znowu wyśmiewa się z Apple. Tym razem trafnie

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Samsung lubi atakować Apple. Niestety nie zawsze jego zaczepki są słuszne, aczkolwiek w swoich nowych reklamach z serii „Ingenious” Samsung trafił w samo sedno. O ile nie wszystkie spoty z tej serii były trafione, tak te wypuszczone wczoraj są naprawdę dobre.

Samsung znowu wyśmiewa Apple

Koreański producent umieścił wczoraj w serwisie YouTube trzy nowe spoty reklamowe: „Multitasking”, „Storage” i „Notch”. W pierwszym Samsung śmieje się, że w przeciwieństwie do ich smartfonów z serii Galaxy, na iPhonie nie można używać dwóch aplikacji na podzielonym ekranie jednocześnie. W drugim spocie zatytułowanym Storage („Pamięć”), klientka celnie wytyka, że w iPhone’ach nie ma slotu na kartę microSD, a taki Galaxy S9 ma. Sprzedawca z kolei sugeruje skorzystanie z chmury, na co zainteresowana odpowiada, że woli mieć wszystko w swoim telefonie. Sprzedawca zrzuca wtedy prawdziwą bombę: sugeruje zignorować iPhone’a X z 64 GB pamięci wbudowane i kupić tego z 256 GB – za jedyne 140 dolarów więcej.

Na sam koniec został notch. Samsung celnie wskazuje, że to znienawidzone przez wielu wcięcie w ekranie zakrywa nieco przestrzeni np. podczas oglądania filmów. Pod koniec wideo w kadrze pojawia się „Jabłkowa rodzina”, wszyscy z fryzurami na kształt notcha. Genialne.

Zobacz także: Samsung przygotował niespodziankę dla posiadaczy Galaxy S6

Mnie powyższe reklamy bardzo się podobają i uważam, że Samsung zrobił dobrą robotę. Zastanawiam się, czy Apple postanowi w końcu odpowiedzieć – wtedy może być ciekawie.

Źródło: YouTube

Sprawdź najnowsze wpisy