klp

Jeszcze nie ucichły głosy dotyczące pokazanego nie tak dawno Androida 4.3 a już pojawiają się kolejne plotki o jego następcy. Key Lime Pie – bo pewnie kolejna odsłona zmieni wysłużoną już nazwę Jelly Bean –  pojawił się w bug trackerze projektu Chromium.

Nie ma się co rozwodzić czy nowa wersja będzie oznaczona numerkiem 5 czy też np. będzie to 4.5. Najważniejszy tutaj jest fakt, że na przedstawionym poniżej zrzucie ekranu możemy znaleźć 5 telefonów – trzy z nich pracują na wersji oprogramowania zaczynającej się na J (standard dla Jelly Bean), natomiast dwa pozostałe mają wersję rozpoczynającą się na K – co sugeruje właśnie nazwę Key Lime Pie. Żeby było ciekawiej, wspomniane dwa urządzenia to Nexus 7 i Nexus 4, a więc sprzęt na którym nowy Android na pewno pojawi się w pierwszej kolejności.

klpchromium

Niestety, nie pojawiło się nic, co mogłoby rzucić więcej światła na kolejną wersję systemu Android. Może będzie on zawierał jedną z nowości o której pisaliśmy dzisiaj?

źródło: cnet.com
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Gadzina

Student WSB-NLU w Nowym Sączu. Zafascynowany sportem, esportem i rynkiem mobilnym. Poza tym wielki fan thrillerów i S-F.