klp

Jeszcze nie ucichły głosy dotyczące pokazanego nie tak dawno Androida 4.3 a już pojawiają się kolejne plotki o jego następcy. Key Lime Pie – bo pewnie kolejna odsłona zmieni wysłużoną już nazwę Jelly Bean –  pojawił się w bug trackerze projektu Chromium.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Nie ma się co rozwodzić czy nowa wersja będzie oznaczona numerkiem 5 czy też np. będzie to 4.5. Najważniejszy tutaj jest fakt, że na przedstawionym poniżej zrzucie ekranu możemy znaleźć 5 telefonów – trzy z nich pracują na wersji oprogramowania zaczynającej się na J (standard dla Jelly Bean), natomiast dwa pozostałe mają wersję rozpoczynającą się na K – co sugeruje właśnie nazwę Key Lime Pie. Żeby było ciekawiej, wspomniane dwa urządzenia to Nexus 7 i Nexus 4, a więc sprzęt na którym nowy Android na pewno pojawi się w pierwszej kolejności.

klpchromium

Niestety, nie pojawiło się nic, co mogłoby rzucić więcej światła na kolejną wersję systemu Android. Może będzie on zawierał jedną z nowości o której pisaliśmy dzisiaj?

źródło: cnet.com
Mateusz Gadzina

Student WSB-NLU w Nowym Sączu. Zafascynowany sportem, esportem i rynkiem mobilnym. Poza tym wielki fan thrillerów i S-F.