lg logo

LG zarejestrowało nazwę „LG V90”. Czyżby szykował się nowy smartfon?

Newsy

LG zarejestrowało właśnie w Meksyku nazwę „LG V90”, przez co powstało wiele pytań bez odpowiedzi. Czyżby firma szykowała zupełnie nowe urządzenie? Póki co nie wiemy.

Czym będzie LG V90?

Informacji o tytułowym urządzeniu póki co brak. Wiemy tylko, że koreański producent zarejestrował takową nazwę w Meksyku. Czym mogłoby być LG V90? Otóż możliwości jest kilka – zupełnie nowy produkt, lub LG po prostu ma długotrwałe plany co do serii V i zawczasu zabezpiecza się na przyszłość. Istnieje także możliwość, że w Meksyku funkcjonuje firma, która mogłaby chcieć zastrzec takową nazwę – to by wyjaśniało, dlaczego spółka zarejestrowała V-dziewięćdziesiątkę właśnie tam.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

LG V90

Zobacz także: Tesla wyprodukuje swój własny smartfon

Jedno jest jednak pewne – LG V90 wzbudza ciekawość. Na horyzoncie powoli zaczyna wyłaniać się LG V40, który według plotek ma mieć aż pięć aparatów. Znając plany LG, raczej nie zobaczymy wspomnianego smartfona na nadchodzących targach IFA, a tym bardziej modelu V90, do którego premiery (jeśli firma będzie się trzymać numeracji), pozostało jeszcze kilka ładnych lat – zmiana oznaczeń byłaby na chwilę obecną zupełnie bez sensu. A Wy jak myślicie: czym będzie LG V90? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x