seria Galaxy J

Tanie smartfony Samsunga przejdą do historii. Serii Galaxy J już nie będzie

Newsy

Samsung w segmencie mobilnym jest znany głównie ze swoich flagowców – serii Galaxy S i Galaxy Note, które z roku na rok sprzedają się coraz lepiej. Firma może się poszczycić także dwoma inny liniami – Galaxy A (średnia półka) i Galaxy J (niska półka). Jak donoszą przecieki, z tą drugą możemy się już powoli żegnać.

Samsung kończy z serią Galaxy J

Koreański producent w ostatnim czasie nieźle miesza. Niedawno dowiedzieliśmy się, że firma planuje połączyć serię Galaxy S i Galaxy Note w jedną całość, a teraz pojawiają się informacje, mówiące o tym, jakoby Samsung chciał porzucić swoją budżetową serię Galaxy J. Przeciek udostępnił znany w branży @MMDDJ, którego informacje wielokrotnie się sprawdzały – możemy zatem śmiało założyć, że i tym razem tak będzie. Nie wiadomo jeszcze, dlaczego Samsung miałby to w ogóle robić, aczkolwiek według mnie, powodem są kwestie wizerunkowe – firma chce być kojarzona raczej z urządzeniami premium.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zobacz także: Chciałeś kupić Honora 7C za złotówkę? Mogłeś paść ofiarą oszustwa!

Oczywiście seria Galaxy J nie jest jedyną „taniochą” w portfolio Samsunga, gdyż firma ta posiada jeszcze tańszą linię – Galaxy C i Galaxy On, które są sprzedawane tylko w Chinach i Indiach. Wiele wskazuje jednak na to, że i tych serii producent się pozbędzie. Nie oznacza to jednak, że Samsung nie wrzuci nic na ich miejsce – spekuluje się, że powstaną dwie nowe „rodziny” – Galaxy R i Galaxy P, ale nie do końca wiemy, do jakiego segmentu będą należeć, aczkolwiek być może, po prostu zastąpią one istniejące serie. Pytanie tylko: po co?

Źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x