Android43GPe

Zaledwie kilka dni temu zaprezentowana światu została najnowsze wersja systemu Android oznaczona symbolem 4.3. Mimo, że proces aktualizacyjny jeszcze w pełni nie zakończył się na urządzeniach z referencyjnej linii Nexus, to nowa wersja oprogramowania dostępna jest już także dla smartfonów Google Play Edition.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Najnowsza paczka aktualizacyjna dostarcza do smartfonów HTC One oraz Samsunga Galaxy S4 ze Sklepu Google Play oprogramowanie w wersji 4.3 oznaczonej jako JWR66V. Nowa wersja oprogramowania oprócz wielu poprawek wydajnościowych, większość zapowiedzianych przez Google nowości, w skład których wchodzi dialer T9, dostęp aplikacji zewnętrznych do rozszerzonych powiadomień, a także wsparcie dla OpenGL 3.0 oraz Bluetooth Low Energy. W przypadku tajwańskiego flagowca programiści naprawili problemy z działaniem podczerwieni, zaś aktualizacja dla Galaxy S4 przyniosła dodatkowo opcję tetheringu za pomocą Bluetooth’a.

Wydaje się nam, że jest to dość niespodziewana informacja, gdyż Google przy okazji premiery pierwszego smartfona z rodziny Google Play poinformowało, że to nie oni będą odpowiedzialni za dostarczanie aktualizacji, lecz sami producenci.

źródło: phonearena.com
Krzysztof Czerwiec