nokia 9 light

Zbyt droga Nokia 9? Cena ma być odpowiednia do możliwości aparatu

Newsy

Jeśli zastanawiacie się nad kupnem flagowego smartfona, to zapewne omijacie Nokię. Powód jest bardzo prosty – Finowie jeszcze nie zaprezentowali modelu, który mógłby konkurować z najlepszymi od Samsunga, LG, HTC itd. Nokia 8 Sirocco to ciekawy egzotyk, ale z pewnością daleko mu do czołowej konkurencji. Dlatego wciąż czekamy na godnego reprezentanta Finów. Nokia 9 pozostaje w sferze plotek, ale coraz więcej wiemy na temat chociażby jaka cena zostanie narzucona oraz jakich aparatów się spodziewać.

Nokia 9 może być bardzo droga – cena wynika z technologii?

nokia 9 light

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Coraz częściej mówi się o tym, że HMD Global wykorzysta technologię firmy Light (nie mylić z Light Phone), którą widzicie powyżej. Od groma różnorakich obiektywów i matryc ma pozwolić na drastyczną poprawę jakości. Samo rozwiązanie jest już stosowane w aparatach, a recenzje są… przeciętne. Jednak zupełnie inaczej sytuacja może wyglądać w przypadku Nokii 9. Wciąż bazujemy na nie do końca jasnych plotkach, ale cena z ten model ma przekraczać 1000 dolarów, czyli 3700 złotych, co tak naprawdę w polskim wydaniu może oznaczać około 4300 złotych.

Zobacz też: Whats App z istotnymi ostrzeżeniami!

Czy to odpowiednia cena za tak długie oczekiwanie i taką technologię? To wszystko zależy od tego, jak rozwiązanie od Light się sprawdzi w rzeczywistości. Jeśli różnica w jakości zdjęć i filmów nie będzie wyraźna, to zostaniemy z kolejnym chwytem marketingowym w kieszeni.

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x