samsung galaxy note9 wyglad design

Ceny Samsunga Galaxy Note9 zwalają z nóg – iPhone X może spać spokojnie?

Newsy

Lada moment poznamy Samsunga Galaxy Note9. Tak naprawdę wiemy o nim już niemalże wszystko, ale zawsze zostaje ta niepewność sprowadzająca się do tego, co się sprawdzi, a co udało się firmie ukryć. Z pewnością główne zmiany sprowadzają się do wyrównania różnic względem Galaxy S9, ale też zdecydowanym powiększeniu akumulatora (4000 mAh), jak i dodaniu modułu Bluetooth do stylusa S Pen. Jednak na ile to wszystko wyceni lider mobilnego rynku? Europejskie ceny zdają się być już przesądzone.

Samsung Galaxy Note9 – ceny w europie „na poziomie”

W ramach przypomnienia – Galaxy Note8 w momencie premiery kosztował 4299 złotych, co już przez wielu było oceniane na „zbyt dużo”. Dygresja – czy kiedyś było „zbyt mało”? Wracając, portal SamMobile podał europejskie ceny kluczowych wariantów Galaxy Note9 w Europie i prezentują się one następująco:

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]
  • cena Galaxy Note9 128 GB – 1050 euro (~4500 złotych)
  • cena Galaxy Note9 512 GB – 1250 euro (~5400 złotych)

Zabraknie wersji z 64 GB wbudowanej pamięci – bazowy model ma oferować jej dwukrotnie więcej. Czy do powyższych kwot należy doliczyć coś dodatkowo, aby uzyskać polskie ceny? Zapewne tak, chociaż miejmy nadzieję, że niezbyt wiele.

Zobacz też: Czytelność sklepu Play zostanie poprawiona!

Czy te podwyżki mają odwzorowanie we wprowadzonych zmianach? W przypadku Galaxy S8 i Galaxy S9 różnice w początkowych cenach nie były aż tak wyraźne, więc wciąż można mieć nadzieję, że ewolucja Galaxy Note8 zostanie łaskawie potraktowana przez polskie podatki. Niemniej, zeszłoroczny iPhone X wciąż może spać spokojnie – dalej będzie nosił miano najdroższego smartfona „dla ludu”.

 

źródło: SamMobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x