samsung galaxy s7 edge

Nowy smartfon dla graczy. Tym razem od… Samsunga?

1 minuta czytania
Komentarze

Nadeszły czasy, w których każdy producent chce mieć swojego własnego gamingowego smartfona. Pierwszy był Razer, potem pomysł podłapało Xiaomi, a później jeszcze inni. Wygląda na to, że koreański gigant także ostrzy sobie zęby na ten fragment rynku.

Samsung pracuje nad smartfonem dla graczy

… tak przynajmniej wynika z informacji podanych przez użytkownika Twittera o nazwie @MMDDJ. Nie jest to byle kto, bo przecieki udostępnione przez tę osobę wiele razy się sprawdzały. Niestety prócz wpisu, że Samsung pracuje nad smartfonem dla graczy, żadne inne informacje nie zostały podane.

Osobiście uważam, że ten przeciek może się potwierdzić. Samsung jest ogromnie popularny, więc myślę, że bez większego problemu znalazłby nabywców na tego typu urządzenie. Razer Phone sprzedał się całkiem dobrze, co pokazuje, że jakieś tam zapotrzebowanie na takie smartfony jest (jednak ja tego zupełnie nie rozumiem, bo dla mnie od „przenośnego grania” jest Nintendo Switch, na którego można znaleźć pełnoprawne tytuły).

Zobacz także: Wpisujesz „idiota”, wyskakuje zdjęcie Donalda Trumpa. Internauci zmanipulowali Google’a

Smartfon dla graczy Samsung – wnętrze

Zastanawiające jest jeszcze, co takowy smartfon miałby w środku i jaki Samsung ma na niego pomysł. Obecnie nie przychodzi mi nic do głowy – firmie ciężko będzie zbudować coś, co będzie znacząco różnić się od serii Galaxy S lub Galaxy Note, a obawiam się, że jest to konieczne. Nikt nie kupi tego samego po raz drugi. A Wy co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: phonearena

Motyw