ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Aktualizacja do 4.3 jednak nie taka wspaniała dla użytkowników Nexusa 4?

Autor: Krzysztof Czerwiec Kategoria: Newsy
nexus-4-1-620x465

Od dnia premiery Androida 4.3 minęło już kilka dni, a do tej pory nie wszyscy użytkownicy Nexusa 4 otrzymali możliwość zaktualizowania systemu do najnowszej wersji. Spowodowane jest to polityką Google’a o stopniowym udostępnianiu oprogramowania, pozwalającą na identyfikację błędów. Problem w tym, że według wielu, którzy zaktualizowali system powoduje ona masę kolejnych kłopotów.

Oficjalne forum Google’a pęka w szwach od użytkowników opisujących konsekwencje aktualizacji swoich Nexusów 4. Wśród mnóstwa ilości postów można znaleźć wypowiedzi opisujące problemy z odpowiedzią telefonu na dotyk, zwolnieniem działania, zniknięciem poszczególnych aplikacji, zwiększonym przegrzewaniem się smartfona czy nawet problemami z działaniem multitouch’a. Nie brakuje również przypadków z tzw. bootloopem, czyli pozostaniem telefonu na animacji ładowania systemu.

Rozwiązaniem dla tych wszystkich problemów jest tylko i wyłącznie wykonanie twardego resetu, co pozwoli przywrócić telefon do stanu fabrycznego. Szczerze mówiąc, informacja ta nieco nas zaskoczyła w redakcji, gdyż wszyscy przeszliśmy proces uaktualnienia oprogramowania bez żadnych problemów, a smartfon zaczął pracować jeszcze płynniej. Jak  wyglądało to u Was?

źródło: slashgear.com

Sprawdź najnowsze wpisy