Office Mobile już dostępny w Sklepie Play, niestety nie dla Polaków

Aplikacje

office-600x330Od dłuższego czasu wszyscy użytkownicy mobilnych systemów czekali na udostępnienie przez Microsoft pakietu aplikacji z mobilnym oprogramowaniem biurowym. Całkiem niedawno możliwość zainstalowania Office’a na telefonach zyskali posiadacze iOS’ów. Wczorajszego dnia przyszedł czas na użytkowników systemu Android.

Dzięki Office Mobile będziemy mogli w sposób komfortowy otwierać, tworzyć i edytować dokumenty programów Excel, Word i PowerPoint. Oprócz plików z telefonu, aplikacja będzie stale powiązana z chmurą giganta z Redmond. Mimo że aplikacja jest dostępna w Sklepie Play za darmo, to do jej użytkowania jest wymagane konto Microsoft’u z wykupioną subskrypcją Office 365. Niestety, wśród grona użytkowników, którzy będą mogli pobrać aplikację na swój telefon są jedynie mieszkańcy Stanów Zjednoczonych. Co ciekawe, program wspiera jedynie smartfony i nie jest kompatybilny z tabletami. Microsoft zapowiedział jednak, że w przeciągu kilku tygodniu rozszerzy listę krajów, a także liczbę wspieranych urządzeń, tak aby wszyscy mogli cieszyć się mobilnym pakietem Office na swoich urządzeniach.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Office Mobile for Office 365 w Sklepie Play

źródło: phonearena.com

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x