Flagowy Sony Honami i1 z aparatem 20 MPx na kolejnych zdjęciach

Newsy

Sony-i1-Honami-2

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Po kilku ostatnich miesiącach śmiało można stwierdzić, że taktyka koncernu Sony skupia się głównie wokół flagowych modeli. Od dłuższego czasu po Sieci krążą plotki mówiące o nowym supersmartfonie Sony. Dziś przyszedł czas na porcję jego nowych zdjęć, które zdają się potwierdzać wcześniejsze doniesienia w kwestii aparatu.

Honami już od dawna uważany jest za nawiązanie do sukcesów marki z czasów telefonów z linii Cyber-Shot. Zdjęcia, które ukazały się w ostatnich kilkunastu godzinach w Internecie pokazują, iż nowy flagowiec Sony może faktycznie posiadać matryce, potrafiącą wykonywać zdjęcia w rozdzielczości 20 MPx. Wbrew wcześniejszym plotkom, zdjęcia te obalają doniesienia o wbudowanej lampie ksenonowej. Co ciekawe, na obudowie telefonu znalazło się logo G Lens, czyli linii profesjonalnych i niegdyś bajecznie drogich obiektywów japońskiego producenta stosowanych w jego najlepszych lustrzankach. Na pewno nie będzie to oznaczać, iż w nowym flagowcu Sony ujrzymy taki obiektyw, lecz jedynie to, że aparat w i1 może czerpać to co najlepsze z technologii firmowanej literą G i tym samym jego główną klientelą staną się ludzie poszukujący smartfona z nienagannymi predyspozycjami fotograficznymi.

Sony-i1-Honami-1

źródło: androidauthority.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x