ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
mi max 3

Xiaomi Mi Max 3 z wynikiem AnTuTu – jest nieźle!

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy

AnTuTu, czyli benchmark dla miłośników cyferek wzbogacił swoją bazę o kolejnego smartfona. Tym razem padło na zaprezentowanego niedawno Xiaomi Mi Max 3. Jak sobie radzi gigant chińskiego producenta?

Xiaomi Mi Max 3 przetestowany w AnTuTu

Xiaomi Mi Max 3 wylądował w bazie danych AnTuTu. Smartfon wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 636 poradził sobie całkiem nieźle. Wynik, jaki otrzymał niewiele odbiega od konkurencji wyposażonej w mocniejszego Snapdragona 660.

xiaomi mi max 3 antutu

Jak widzimy na załączonym obrazku, Xiaomi Mi Max 3 uzyskało wynik 118741 punktów. To całkiem nieźle w porównaniu do konkurencji napędzanej takim samym procesorem. Ba, ten wynik jest wyższy niż w przypadku Xiaomi Redmi Note 5 (115247 punktów) i Meizu E3 (112478 punktów).

W porównaniu do mocniejszej jednostki, jaką jest Qualcomm Snapdragon 660 niewiele brakuje. Średnia różnica wynosi około 12 tysięcy punktów, co w przypadku przeciętnej, codziennej pracy będzie wartością niezauważalną.

Xiaomi Mi Max 3 poradzi sobie zatem z wymagającymi grami, a duży 6,9-calowy ekran umili rozgrywkę. Warto jednakże pamiętać, że już wkrótce, 31 lipca zostanie zaprezentowany Honor Note 10, który może się okazać wydajniejszym smartfonem-gigantem niż propozycja Xiaomi. Niemniej może być także znacznie droższy, co obniży jego atrakcyjność.

źródło: Gizmochina

Sprawdź najnowsze wpisy