huawei, honor 10 gt

Kolejna rewolucja od Honora/Huawei w drodze! Wyjątkowy dzień zapowiedzi

Newsy

To jest rok Huawei i Honora. Czy już o tym wspominałem? Na pewno, ale wciąż nie jestem w stanie wyjść z podziwu, jak w ciągu kilkunastu miesięcy można przejść taką przemianę. Przecież jeszcze w zeszłym roku wszyscy wytykali Chińczykom niekonsekwencję w stosowaniu takich samych podzespołów – pamiętacie aferę z pamięciami w serii P10? Dzisiaj to już przeszłość. Dzisiaj to w wielu kwestiach Huawei i Honor wyznaczają standardy, co odbija się na świetnej sprzedaży. Tegoroczne rewolucje – potrójny aparat, poniekąd GPU Turbo, a teraz nadchodzi kolejna – na pierwszym planie sztuczna inteligencja.

Zapowiedź nowe technologii Honora w dzień lądowania Apollo 11

honor rewolucyjna technologia zapowiedz

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Ponownie to Honor został wybrany, jako marka do prezentacji nowej technologii. Analogicznie wyglądała sytuacja z GPU Turbo. Takim marketingiem obie firmy chcą nawzajem się rozwijać. W czwartek, 20 lipca, mogliśmy świętować 49 rocznicę lądowania na księżycu. Stąd powyższy plakat. Do tego dołóżmy hasło przewodnie – o sekundę szybciej przed ludźmi. Co to oznacza, jak to ma działać, do czego się odnosić? Podobnie jak w przypadku przedpremierowych spekulacji o GPU Turbo – jesteśmy w kropce. Jaką rolę tym razem ma odgrywać sztuczna inteligencja? To kolejna niewiadoma.

Zobacz też: Apple wciąż za mało inwestuje w rozwój!

Niemniej jednak mam swoje podejrzenie. Pamiętacie, jak opisywałem sierpniowe nowości w Honorze 10? Oprócz GPU Turbo, smartfon ten ma otrzymać technologię AIS, czyli automatyczne ustawianie ostrości obrazu. Być może w ten sposób firma chce w poniedziałek oficjalnie przedstawić szczegóły.

 

źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x