Dungeon_Defenders

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że gry oparte na bardzo popularnym silniku Unreal Engine mogą działać jedynie na dwurdzeniowych telefonach z Androidem (na przykładzie gry Dungeon Defenders). Z przyjemnością możemy oznajmić, że będzie jednak wersja tej gry na jednordzeniowe procesory.

Producent gry umieścił na swojej stronie wpis, mówiący o tym, że będzie wersja na większość telefonów z OpenGL ES 2.0 (znanym już nam np. z problemów z Angry Birds).
To znaczy, że HTC Desire, Samsung Galaxy S i inne mocne telefony dadzą sobię radę z Dungeon Defenders, prawdopodobnie więc również z innymi grami na Unreal Engine. Dwurdzeniowe procesory naturalnie poradzą sobie z jeszcze cięższymi silnikami, ale na razie ta wizja może być odsunięta w dalszą przyszłość.
Żeby zaostrzyć apetyty, trailer Dungeon Defenders – tym razem już z telefonów.

{youtube}BeyQ-PC_cwc{/youtube} 

Źródło: androidandme.com 
Maciej Rebajn