Unreal Engine będzie działał na jednordzeniowych procesorach!

Newsy

 

Dungeon_Defenders

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że gry oparte na bardzo popularnym silniku Unreal Engine mogą działać jedynie na dwurdzeniowych telefonach z Androidem (na przykładzie gry Dungeon Defenders). Z przyjemnością możemy oznajmić, że będzie jednak wersja tej gry na jednordzeniowe procesory.

Producent gry umieścił na swojej stronie wpis, mówiący o tym, że będzie wersja na większość telefonów z OpenGL ES 2.0 (znanym już nam np. z problemów z Angry Birds).
To znaczy, że HTC Desire, Samsung Galaxy S i inne mocne telefony dadzą sobię radę z Dungeon Defenders, prawdopodobnie więc również z innymi grami na Unreal Engine. Dwurdzeniowe procesory naturalnie poradzą sobie z jeszcze cięższymi silnikami, ale na razie ta wizja może być odsunięta w dalszą przyszłość.
Żeby zaostrzyć apetyty, trailer Dungeon Defenders – tym razem już z telefonów.

{youtube}BeyQ-PC_cwc{/youtube} 

Źródło: androidandme.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x