samsung-logo

Kategoria dużych tabletów z Androidem jest od jakiegoś czasu zaniedbywana przez Samsunga, a od czasu Nexusa 10 trudno jest wskazać jedno urządzenie z tego segmentu, które naprawdę zwróciłoby na siebie uwagę. Wygląda na to, że Koreańczycy planują nadrobić zaległości i to w wielkim stylu.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Według ostatnich doniesień Samsung pracuje od dłuższego czasu nad dwoma ciekawymi tabletami z Androidem na pokładzie, z których większy posiadać ma ekran o ogromnej przekątnej 12,2″ oraz wysokiej rozdzielczości 2560×1600. Sercem urządzenia będzie ośmiordzeniowy układ Exynos 5 Octa, a tablet będzie też wspierał rysik S-Pen.

Drugi z tabletów, nad któymi pracuje Samsung,  zostanie wyposażony w klasyczny, dziesięciocalowy ekran, cechujący się jednak wysoką rozdzielczością 2560×1600, a pod maską znajdziemy między innymi mocny, czterordzeniowy układ Snapdragon 800.

Spodziewamy się, że premiera nowych urządzeń nastąpi na odbywających się we wrześniu targach IFA 2013 w Berlinie.

 

źródło: androidcentral.com
Piotr Andrzejewski