Samsung pracuje nad dwunastocalowym tabletem z Androidem

Newsy

samsung-logo

Kategoria dużych tabletów z Androidem jest od jakiegoś czasu zaniedbywana przez Samsunga, a od czasu Nexusa 10 trudno jest wskazać jedno urządzenie z tego segmentu, które naprawdę zwróciłoby na siebie uwagę. Wygląda na to, że Koreańczycy planują nadrobić zaległości i to w wielkim stylu.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Według ostatnich doniesień Samsung pracuje od dłuższego czasu nad dwoma ciekawymi tabletami z Androidem na pokładzie, z których większy posiadać ma ekran o ogromnej przekątnej 12,2″ oraz wysokiej rozdzielczości 2560×1600. Sercem urządzenia będzie ośmiordzeniowy układ Exynos 5 Octa, a tablet będzie też wspierał rysik S-Pen.

Drugi z tabletów, nad któymi pracuje Samsung,  zostanie wyposażony w klasyczny, dziesięciocalowy ekran, cechujący się jednak wysoką rozdzielczością 2560×1600, a pod maską znajdziemy między innymi mocny, czterordzeniowy układ Snapdragon 800.

Spodziewamy się, że premiera nowych urządzeń nastąpi na odbywających się we wrześniu targach IFA 2013 w Berlinie.

 

źródło: androidcentral.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x