Płatne aplikacje w Andorid Market

Newsy

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Jak już informowaliśmy tutaj Google miało wprowadzać płatne aplikacje od końca tego tygodnia. Dzisiaj okazało się, że plotki były prawdziwe i na Android Market developerzy mogą już wystawiać płatne programy. Na początek będą one dostępne tylko na rynek w USA i UK i pojawia się już w środku przyszłego tygodnia. Niemcy, Austria, Francja oraz Hiszpania będą miały możliwość kupowania jeszcze w tej części roku. O Polskim ‘Rynku’ nie mamy żadnych informacji.

Co do płatności maja być one obsługiwane przez Google Checkout, a programiści bez możliwości korzystania z Google Checkout będą mogli pobierać opłaty przez swoje strony internetowe.

Więcej informacji i dyskusja na Forum Android


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x