ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Fałszywe aplikacje do blokowania reklam

To już koniec świetnego AdBlocka dla urządzeń Samsunga – AdHell 3

Autor: Michał Derej Kategoria: Newsy

KNOX na urządzeniach Samsunga jest zarówno przekleństwem, jak i błogosławieństwem. Z jednej strony ten system zabezpieczeń znacznie utrudnia życie użytkowników, którzy w systemie Android chcą wprowadzić pewne modyfikacje. Na KNOX-a można spojrzeć jednak również z innej perspektywy – odpowiednio wykorzystany staje się on bowiem potężnym narzędziem, które można dostosować do swoich potrzeb, np. w celu blokowania reklam. Niestety projekty „nadużywające” system zabezpieczeń Samsunga są stosunkowo szybko usuwane – taki los czeka też wkrótce niezwykle popularnego AdBlocka, program AdHell 3.

Zobacz też: Nowy procesor Huawei po raz pierwszy w smartfonie.

To koniec AdHell 3 – popularnego AdBlocka dla Samsungów

Jeżeli na bieżąco czytacie wpisy pojawiające się na łamach naszej strony, to nazwa AdHell z pewnością nie jest Wam obca. Niestety trzecia odsłona tego świetnego programu już wkrótce zakończy życie śmiercią tragiczną. Z twórcą aplikacji skontaktowali się już prawnicy Samsunga, którzy nakazali mu usunięcie narzędzia z repozytorium GitLab (co ciekawe głównym powodem problemów związanych z programem jest opcja wyłączania pakietów, np. Bixby). FusionJack oczywiście broni swojego dzieła, ale w starciu z działem prawnym nie ma najmniejszych szans – usunięcie programu AdHell 3 to tylko i wyłącznie kwestia czasu. Z tego powodu, jeśli jeszcze chcecie skorzystać z tego AdBlocka, zalecam Wam jak najszybsze pobranie aplikacji. Link do narzędzie znajdziecie poniżej.

Pobierz:

Jeżeli nie zdążyliście pobrać programu przed jego usunięciem, to skontaktujcie się ze mną. Być może coś razem zdziałamy. 

Źródło: GitLab @FusionJack

Sprawdź najnowsze wpisy