[YouTube] Czego mogą nam pozazdrościć na zachodzie?

Newsy

Tyle lat narzekań i przyzwyczajeń, że na zachodzie wszystko takie mlekiem i miodem płynące a tylko w tej naszej biednej Polsce taki niedorozwój w każdym możliwym aspekcie 😉 Cóż, zdziwić więc może niejednego, że jak się okazuje, jesteśmy jednym z niewielu krajów, który ma tak bogate, a przy tym relatywnie tanie, ceny za internet. I stacjonarny i mobilny.

I choć nie ma co ukrywać, że prędkości internetu stacjonarnego bywają za granicą dużo większe, a przynajmniej ogólnokrajowa średnia takich prędkości, to jednak sytuacja na naszym rynku jest o tyle zrównoważona, że turyści są zaskoczeni jakością oferowanych przez nas usług w tym zakresie.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Jak to się dzieje, że w Niemczech czy Stanach Zjednoczonych jest tak drogi i tak niedorzecznie ograniczony dostęp do szybkiego internetu bez limitów? Zapraszam do materiału.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x