Na Androida jest ogrom aplikacji do SMS-ów – jedne lepsze, drugie gorsze, płatne i darmowe. Jednak zdecydowanie jedną z ciekawszych apek tego typu są Wiadomości Android, które łączą prostotę z zaawansowanymi funkcjami. Już wkrótce twór Google otrzyma wyczekiwaną przez wielu opcje.

Ciemny motyw trafi do Wiadomości Android

Już wkrótce miłośnicy ciemnych motywów otrzymają fajny prezent, bo ten trafi do tytułowej aplikacji. Oczywiście ciemny motyw nie jest jeszcze dostępny dla wszystkich użytkowników, bo sama aktualizacja póki co nie trafiła do Google Play. Natomiast użytkownikom forum XDA udało się wymusić nową aktualizację, dzięki czemu wiemy, że omawiany tryb w ogóle trafi do aplikacji. Tryb ciemny w Wiadomościach Android prezentuje się tak:

Wiadomosci google motyw ciemny

Zobacz także: Chciałeś kupić Honora C7 za 1 zł? Mogłeś paść ofiarą oszustwa!

Wiadomości Android w tej wersji nie są oczywiście gotowe do wdrożenia na szeroką skale, bo wciąż posiadają sporo błędów i bugów, które trzeba naprawić. Data wdrożenia finalnej wersji apki z tym trybem nie jest jeszcze znana, jednak z pewnością nie poczekamy już zbyt długo. Osobiście bardzo podoba mi się ten tryb. Jest czytelny, dobrze zaprojektowany i po prostu ładny. A Wy Co o nim sądzicie? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: phonearena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.