Xiaomi

W smartfonach Xiaomi ukryte jest sekretne menu. Zobacz, co skrywa i jak je włączyć

Newsy

W ostatnich latach Polacy pokochali urządzenia tworzone przez Xiaomi. Podczas kupna nowego smartfona pod uwagę coraz częściej bierzemy produkty tego chińskiego giganta i nie ma w tym nic dziwnego – wschodnia konkurencja jest często w stanie zaoferować nam to samo za sporo niższą cenę. Czy widzieliście jednak, że w urządzeniach Xiaomi ukryte jest sekretne menu, w którym znaleźć można wiele ciekawych opcji? W tym artykule dowiecie się, co skrywa oraz jak je włączyć.

Ukryte menu w smartfonach Xiaomi? Zobacz, jakie tajemnice skrywa i jak je aktywować

Zobacz też: Bezczelne reklamy Samsunga na pasku powiadomień. Przeczytajcie, jak się ich pozbyć.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Łatwy dostęp do ukrytego menu w smartfonach Xiaomi uzyskać można dzięki aplikacji stworzonej przez Yunusa Ceyhana. Program ten użytkownikowi pozwala m.in. na optymalizację zużycia baterii, zmianę czcionki używanej w systemie bez konieczności podmiany motywu czy wyłączanie wybranych aplikacji systemowych. Oczywiście narzędzie wyposażone zostało w znacznie więcej opcji – zainstalujcie je na swoim urządzeniu, by przekonać się o jego możliwościach! „MIUI Hidden Settings” w sklepie Google Play dostępny jest w pełni za darmo. Link do pobrania programu możecie znaleźć poniżej.

Cena: aplikacja jest bezpłatna

Pobierz:

 

 

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x