W ostatnich latach Polacy pokochali urządzenia tworzone przez Xiaomi. Podczas kupna nowego smartfona pod uwagę coraz częściej bierzemy produkty tego chińskiego giganta i nie ma w tym nic dziwnego – wschodnia konkurencja jest często w stanie zaoferować nam to samo za sporo niższą cenę. Czy widzieliście jednak, że w urządzeniach Xiaomi ukryte jest sekretne menu, w którym znaleźć można wiele ciekawych opcji? W tym artykule dowiecie się, co skrywa oraz jak je włączyć.

Ukryte menu w smartfonach Xiaomi? Zobacz, jakie tajemnice skrywa i jak je aktywować

Zobacz też: Bezczelne reklamy Samsunga na pasku powiadomień. Przeczytajcie, jak się ich pozbyć.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Łatwy dostęp do ukrytego menu w smartfonach Xiaomi uzyskać można dzięki aplikacji stworzonej przez Yunusa Ceyhana. Program ten użytkownikowi pozwala m.in. na optymalizację zużycia baterii, zmianę czcionki używanej w systemie bez konieczności podmiany motywu czy wyłączanie wybranych aplikacji systemowych. Oczywiście narzędzie wyposażone zostało w znacznie więcej opcji – zainstalujcie je na swoim urządzeniu, by przekonać się o jego możliwościach! „MIUI Hidden Settings” w sklepie Google Play dostępny jest w pełni za darmo. Link do pobrania programu możecie znaleźć poniżej.

Cena: aplikacja jest bezpłatna

Pobierz:

 

 

 
Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.