huawei logo

Już 22 lipca Huawei zabroni Ci rootowania smartfona! Odblokuj telefon już teraz

Newsy

Jakiś czas temu użytkownicy smartfonów Huawei mogli zmartwić się, widząc, że strona firmy generująca kody niezbędne do odblokowania bootloadera przestała istnieć. Producent poinformował nas wtedy, że nie ma się czym przejmować i wszystkie niezbędne dane właściciele urządzeń otrzymają po kontakcie z firmą. Niestety okazało się, że nie wygląda to tak różowo – dwa miesiące temu Huawei zaprzestał odblokowywania nowych smartfonów. Już za trzy dni problem ten dotknie również osób posiadających nieco starsze urządzenia firmy. 

Zobacz też: Samsung już od dawna mógł umieścić czytnik linii papilarnych w ekranie.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Huawei już 22 lipca przestanie dostarczać kody odblokowujące bootloader

Brak możliwości odblokowania bootloadera w urządzeniach od Huawei jest ogromnym ciosem dla wszystkich fanów modyfikowania Androida. Jeżeli planujecie w przyszłości rootować swojego smartfona lub zmieniać na nim system, to upewnijcie się, że do 22 lipca uzyskacie kod przeznaczony dla Waszego urządzenia. Dokładne instrukcje możecie znaleźć w oficjalnym wątku firmy Huawei założonym na forum XDA-Developers. Pospieszcie się, ponieważ jest to ostatnia taka szansa – po 22 lipca chińskie przedsiębiorstwo zaprzestanie wysyłki kodów.

Źródło: Huawei USA

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x