ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Wygląd nowego Nexusa 7 potwierdzony raz jeszcze

Autor: Piotr Andrzejewski Kategoria: Newsy
newnexusy634

Już w najbliższą środę odbędzie się konferencja Google, na której spodziewamy się ujrzeć kilka nowości związanych z platformą Android, w tym następcę popularnego Nexusa 7. Dzięki wielu przeciekom, które miały już miejsce do tej pory wiemy już bardzo wiele na temat nadchodzącego tabletu Google i wygląda na to, że w dniu premiery nie będzie on miał przed nami wielu tajemnic.

Dziś do Internetu przedostało się zdjęcie prasowe nowego Nexusa 7, a także fragment gazetki reklamowej jednej z amerykańskich sieci sklepów. Dzięki temu możemy bliżej przyjrzeć się samemu urządzeniu. Pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy są bardzo duże ramki wokół ekranu, przez co zapewne tablet ten będzie dłuższy od swojego poprzednika. Poza tym możemy też dostrzec dwie kamerki, diodę powiadomień, a także głośniki umieszczone po przeciwległych stronach z tyłu urządzenia. Mocnym atutem tabletu będzie najwyraźniej jego cena, która według jednego z amerykańskich sklepów ma być dość przystępna i wynieść $229.

best-buy_nexus-7

Zdaje się, że nowy Nexus 7 nie będzie najpiękniejszym tabletem na rynku, a pod względem designu na zdjęciu prasowym wypada raczej przeciętnie. Odrobinę dziwi fakt, że na tylnej części obudowy logo Asus oraz Nexus są ułożone względem siebie prostopadle i prezentuje się to dość chaotycznie. A co Wy sądzicie na temat wyglądu nowego Nexusa 7 – uważacie, że jest ładny, czy raczej nie przypadł Wam do gustu?

Sprawdź najnowsze wpisy