Następca Nexusa 7 uchwycony na pierwszych zdjęciach

Newsy

buttons-640x360

Już w przyszłym tygodniu ma odbyć się konferencja Google, której będzie przewodniczył Sundar Pichai, odpowiadający między innymi za dział systemu Android. Spodziewamy się więc, że wśród nowości zobaczymy co najmniej kilka rzeczy związanych z tą platformą, a do najczęściej wymienianych premier zalicza się między innymi nowy siedmiocalowy tablet z rodziny Nexus. Zdjęcia mające przedstawiać to urządzenie trafiły niedawno do Sieci i pozwalają nam przyjrzeć się bliżej nadchodzącemu urządzeniu.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

nexus-7-2-1

Możemy wyraźnie dostrzec, że na obudowie nowego Nexusa 7 znajduje się logo Asusa, czyli producenta, który wraz z Google stworzył pierwszą wersję tabletu. Interesujące jest jednak to, że samo logo „Nexus” umieszczono horyzontalnie, prostopadle do nazwy producenta. Sama obudowa wygląda na wykonaną z czarnego plastiku, a na tylnym panelu urządzenia znalazło się miejsce dla obiektywu aparatu.

nexus-7-2-5

Jeżeli wierzyć dotychczasowym przeciekom, to nowy Nexus 7 zostanie wyposażony w ekran o wysokiej rozdzielczości 1080p (1920×1080) i czterordzeniowy procesor Snapdragon (albo starszy S4 Pro, albo nowszy 600, choć różnice między tymi układami są w praktyce nieznaczne). Tablet ma być pierwszym urządzeniem wyposażonym w nowego Androida 4.3 Jelly Bean.

Pełna nazwa urządzenia wciąż pozostaje tajemnicą; nie wiadomo jeszcze jak oznaczony zostanie następca Nexusa 7. Propozycji jest kilka, wśród których należy wymienić „Nexus 7 2”, „Nexus 2”, „the new Nexus 7”. Dajcie nam znać w komentarzach jaką nazwę tego tabletu typujecie.

źródło: androidcentral.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x