Następca Nexusa 7 uchwycony na pierwszych zdjęciach

Newsy

buttons-640x360

Już w przyszłym tygodniu ma odbyć się konferencja Google, której będzie przewodniczył Sundar Pichai, odpowiadający między innymi za dział systemu Android. Spodziewamy się więc, że wśród nowości zobaczymy co najmniej kilka rzeczy związanych z tą platformą, a do najczęściej wymienianych premier zalicza się między innymi nowy siedmiocalowy tablet z rodziny Nexus. Zdjęcia mające przedstawiać to urządzenie trafiły niedawno do Sieci i pozwalają nam przyjrzeć się bliżej nadchodzącemu urządzeniu.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

nexus-7-2-1

Możemy wyraźnie dostrzec, że na obudowie nowego Nexusa 7 znajduje się logo Asusa, czyli producenta, który wraz z Google stworzył pierwszą wersję tabletu. Interesujące jest jednak to, że samo logo „Nexus” umieszczono horyzontalnie, prostopadle do nazwy producenta. Sama obudowa wygląda na wykonaną z czarnego plastiku, a na tylnym panelu urządzenia znalazło się miejsce dla obiektywu aparatu.

nexus-7-2-5

Jeżeli wierzyć dotychczasowym przeciekom, to nowy Nexus 7 zostanie wyposażony w ekran o wysokiej rozdzielczości 1080p (1920×1080) i czterordzeniowy procesor Snapdragon (albo starszy S4 Pro, albo nowszy 600, choć różnice między tymi układami są w praktyce nieznaczne). Tablet ma być pierwszym urządzeniem wyposażonym w nowego Androida 4.3 Jelly Bean.

Pełna nazwa urządzenia wciąż pozostaje tajemnicą; nie wiadomo jeszcze jak oznaczony zostanie następca Nexusa 7. Propozycji jest kilka, wśród których należy wymienić „Nexus 7 2”, „Nexus 2”, „the new Nexus 7”. Dajcie nam znać w komentarzach jaką nazwę tego tabletu typujecie.

źródło: androidcentral.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x