psbooksOferta polskiej wersji Sklepu Play od dawna była niezwykle uboga i ograniczała się wyłącznie do gier i aplikacji, przez co z zazdrością spoglądaliśmy na naszych kolegów z zachodu, którzy cieszyli się dostępem do szerokiej oferty książek, czasopism, czy też albumów muzycznych, dostępnych do nabycia wprost z poziomu smartfonów i tabletów.

Dziś nastąpiła jednak w tej kwestii niewielka, acz niezwykle mile widziana zmiana – w polskim Sklepie Play pojawiła się osobna zakładka prowadząca do biblioteki książek. Co prawda ich wybór ogranicza się obecnie do obcojęzycznych tytułów, a ceny podane w złotówkach w niektórych przypadkach nie zachęcają do zakupu elektronicznych książek. Pozostaje nam jednak czekać na wprowadzenie do oferty polskich ebooków, dzięki czemu będziemy w pełni mogli wykorzystać możliwości nowej w naszym kraju usługi Google.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

 Screenshot_2013-07-17-23-36-51
Piotr Andrzejewski