Sharp 003SH na wideo

Newsy

 

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Jakiś czas temu informowaliśmy o dwóch nowy smartfonach od SHARPa, wyposażonych w ekrany w technologi 3D. Możliwości jednego z nich możemy dziś oglądnąć na wideo. Finalną nazwą telefonu najprawdopodobniej zostanie LYNX lub Galapagos. Przypomnijmy, że nowe urządzenie japońskiej firmy, będzie wyposażone w procesor 1 GHz, kamerę 9,6 MP CCD nagrywającą filmy w jakości 720p, cyfrowy tuner telewizyjny i 3,8-calowy ekran dotykowy.

Wygląda na to, że funkcję 3D będzie można wyłączyć w każdej chwili. Jest to na pewno znakomite rozwiązanie dla użytkownika, który chciałby oglądać filmy i grać w trójwymiarze, lecz do pisania zwykłych maili wystarczy im normalny wyświetlacz.

Telefon będzie dostępny w Japonii już w Grudniu. Niestety, na razie nie są jeszcze znane cena oraz plany wypuszczenia smartfona w Europie.

 

{youtube}5gUNF9MkGKE{/youtube}

 

 

 

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x