ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
samsung galaxy s6 edge

Masz Galaxy S6 lub Galaxy S6 Edge? Samsung przygotował dla Ciebie niespodziankę!

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Tego chyba nikt się nie spodziewał. W kwietniu tego roku minęły równe 3 lata od premiery smartfonów z serii Galaxy S6. Wtedy też Samsung usunął je z listy urządzeń łapiących się na aktualizacje poprawiające bezpieczeństwo. Jednak ku zaskoczeniu wszystkich, firma zaczęła właśnie wypuszczać aktualizację bezpieczeństwa dla tytułowych smartfonów.

Aktualizacja bezpieczeństwa dla Galaxy S6 i S6 Edge

Koreańska firma zaczęła wypuszczać czerwcową aktualizację bezpieczeństwa dla wspomnianych smartfonów w Europie. Pliki noszą oznaczenia G920FXXU6ERF5 i G925FXXU6ERF5 (kolejno: Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge). Oczywiście ze względu na wiek tych urządzeń, żadne nowe funkcje nie znalazły się w tej aktualizacji – jest to sama paczka poprawiająca zabezpieczenia. Póki co nie wiadomo, czy Samsung planuje udostępnić jeszcze jakieś.

Zobacz także: Tak wygląda praca w Foxconnie, gdzie produkowane są m.in. iPhone’y. Katorżnicza praca i wyzysk jest na porządku dziennym

Aktualizacja jak zwykle jest udostępniana falami, co oznacza, że nie każdy otrzyma ją w tym samym czasie. Paczka zabezpieczeń „znikąd” to bardzo miła niespodzianka dla posiadaczy ponad trzyletnich smartfonów Samsunga. W ostatnim czasie koreański gigant pozytywnie zaskakuje – udostępnił już kilka funkcji z Galaxy S9 na swoje starsze flagowce, a teraz wypuścił ową aktualizację. Tak trzymać!

Źródło: phonearena

Sprawdź najnowsze wpisy