Google odświeża interfejs przeglądarkowego Sklepu Play

Aplikacje

newgplay

Miła niespodzianka spotkała wszystkich, którzy z rana postanowili odwiedzić na swoich komputerach Sklep Play. Otóż Google postanowiło odświeżyć jego interfejs, dzięki czemu od teraz znacznie bardziej przypomina on swój androidowy odpowiednik. Całość prezentuje się bardzo estetycznie, jednak w polskiej wersji wciąż też niezwykle ubogo, zwłaszcza w porównaniu z szeroką ofertą anglojęzycznego Sklepu Play.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Warto zwrócić uwagę na nowy, bardziej szczegółowy podgląd poszczególnych aplikacji, do nowości należy też dodać dostęp do naszej listy życzeń.

Dajcie nam znać co sądzicie o wyglądzie nowego interfejsu, a poniżej możecie zobaczyć dla porównania jak prezentuje się odświeżony Google Play w Stanach.

New-Google-Play-Store-web-640x299

źródło: phandroid.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x