newgplay

Miła niespodzianka spotkała wszystkich, którzy z rana postanowili odwiedzić na swoich komputerach Sklep Play. Otóż Google postanowiło odświeżyć jego interfejs, dzięki czemu od teraz znacznie bardziej przypomina on swój androidowy odpowiednik. Całość prezentuje się bardzo estetycznie, jednak w polskiej wersji wciąż też niezwykle ubogo, zwłaszcza w porównaniu z szeroką ofertą anglojęzycznego Sklepu Play.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Warto zwrócić uwagę na nowy, bardziej szczegółowy podgląd poszczególnych aplikacji, do nowości należy też dodać dostęp do naszej listy życzeń.

Dajcie nam znać co sądzicie o wyglądzie nowego interfejsu, a poniżej możecie zobaczyć dla porównania jak prezentuje się odświeżony Google Play w Stanach.

New-Google-Play-Store-web-640x299

źródło: phandroid.com
Piotr Andrzejewski