ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
honor note 10

Honor Note 10 Rolls Royce Edition – zdjęcie oraz cena specjalnej wersji już w Sieci

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy

Honor Note 10 będzie gigantem wśród smartfonów. Jego premiera zbliża się do nas wielkimi krokami. Producent zamierza go nam przedstawić jeszcze w tym miesiącu. Tymczasem do Sieci wyciekły zdjęcie oraz cena edycji specjalnej, jaką jest Honor Note 10 Rolls Royce Edition. Podobnie jak samochód, smartfon nie będzie tani.

Honor Note 10 Rolls Royce Edition – wygląd

Trzeba przyznać, że logo robi dużo. Honor Note 10 Rolls Royce Edition wygląda ekskluzywnie. Niestety fotografia, która trafiła do Sieci jest słabej jakości. Mimo to sam smartfon niczym szczególnym się nie wyróżnia od standardowej wersji. Nawet skaner linii papilarnych znajduje się na tylnym panelu, co oznacza, że możemy przestać mieć nadzieję na integrację czytnika z ekranem.

honor note 10 rolls royce edition

Zobacz też: Vivo Nex S jest bardzo wytrzymałym smartfonem

Honor Note 10 Rolls Royce Edition – cena

Na razie cena pozostaje tajemnicą. Źródło podaje jednak, że Honor Note 10 Rolls Royce Edition może zostać wyceniony na okolice 1500 dolarów. Kwota jest astronomicznie duża, lecz nie jest to smartfon kierowany do masowego klienta. Edycje specjalne mają to do siebie, że ci, którzy lubią je mieć, zapłacą naprawdę spore pieniądze. A ci, którzy będą chcieli dokupić Honor Note 10 Rolls Royce Edition do swojego samochodu z logo RR, z pewnością nie odczują takiego wydatku.

źródło: Gizmochina, sidtechworld

Sprawdź najnowsze wpisy