Honor Note 10 będzie gigantem wśród smartfonów. Jego premiera zbliża się do nas wielkimi krokami. Producent zamierza go nam przedstawić jeszcze w tym miesiącu. Tymczasem do Sieci wyciekły zdjęcie oraz cena edycji specjalnej, jaką jest Honor Note 10 Rolls Royce Edition. Podobnie jak samochód, smartfon nie będzie tani.

Honor Note 10 Rolls Royce Edition – wygląd

Trzeba przyznać, że logo robi dużo. Honor Note 10 Rolls Royce Edition wygląda ekskluzywnie. Niestety fotografia, która trafiła do Sieci jest słabej jakości. Mimo to sam smartfon niczym szczególnym się nie wyróżnia od standardowej wersji. Nawet skaner linii papilarnych znajduje się na tylnym panelu, co oznacza, że możemy przestać mieć nadzieję na integrację czytnika z ekranem.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

honor note 10 rolls royce edition

Zobacz też: Vivo Nex S jest bardzo wytrzymałym smartfonem

Honor Note 10 Rolls Royce Edition – cena

Na razie cena pozostaje tajemnicą. Źródło podaje jednak, że Honor Note 10 Rolls Royce Edition może zostać wyceniony na okolice 1500 dolarów. Kwota jest astronomicznie duża, lecz nie jest to smartfon kierowany do masowego klienta. Edycje specjalne mają to do siebie, że ci, którzy lubią je mieć, zapłacą naprawdę spore pieniądze. A ci, którzy będą chcieli dokupić Honor Note 10 Rolls Royce Edition do swojego samochodu z logo RR, z pewnością nie odczują takiego wydatku.

źródło: Gizmochina, sidtechworld
Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.