Crazy Taxi od teraz dostępne dla urządzeń z Androidem

Aplikacje

crazytaxi

Od jakiegoś czasu mamy do czynienia z trendem na odświeżanie popularnych, starszych gier i dawanie im drugiego życia na urządzeniach mobilnych. W ostatnich dniach SEGA, która jak dotąd udostępniła na Androida m.in. gry z kultowym jeżem Sonic, opublikowała w Sklepie Play znany z konsol tytuł Crazy Taxi.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Dla wszystkich, którzy nie kojarzą tej gry przypomnimy, że wcielamy się w niej w kierowcę taksówki kursującego po ruchliwych ulicach, a naszym zadaniem jest obsłużenie jak największej ilości klientów w ograniczonym czasie i zebranie możliwie najwyższej sumy pieniędzy. W grze znajdziemy dwa tryby zabawy, które powinny zapewnić nam dużo rozrywki.

Crazy Taxi można nabyć w Sklepie Play za dość sporą sumę, wynoszącą ponad 20 zł. Warto jednak pamiętać, że Sega często przeprowadza różnego rodzaju promocje, podczas których ceny stają się zdecydowanie bardziej przystępne.

ctaxi2


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x