Odświeżone Mapy Google powoli trafiają do Sklepu Play

Aplikacje

anubjrm

Google oficjalnie zaprezentowało dziś nową wersję Map dla systemu Android, która oznaczona jest jako wersja v7.0.0. Trafiła ona już do Sklepu Play i w przeciągu najbliższych dni ma ona być dostępna dla wszystkich użytkowników urządzeń z Androidem w wersji 4.0.3 lub nowszej. Nie martwcie się jednak, jeżeli aktualizacja nie dotarła jeszcze do Was – jak na razie bardzo wąska grupa osób zyskała dostęp do odświeżonych Map, co powinno niebawem ulec zmianie.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

nowemapyacpl

Co ciekawego Google przygotowało dla nas w nowej wersji aplikacji? Na pierwszy rzut oka najbardziej wyróżnia się delikatnie zmodyfikowany interfejs użytkownika, który jest nowocześniejszy i zdaje się być też czytelniejszy. Duże zmiany dotknęły zwłaszcza wersję dla tabletów, która od teraz może pochwalić się bardziej przejrzystym UI. Usprawniono również system odpowiedzialny za nawigację, który od teraz biorąc pod uwagę utrudnienia w ruchu będzie w stanie na bieżąco wyznaczać nam najwygodniejsze objazdy.

Nexus 10 - Search Result - Generic

Zachęcamy też do zapoznania się z filmem promującym nową wersję Map Google:

 

źródło: Google


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x