Sieć sklepów Xiaomi Mi Store rozrasta się w Polsce. Pierwszy z nich 24 marca został otwarty w Krakowie, a niecałe 2 miesiące później w Galerii Arkadia w Warszawie. W tym miesiącu drzwi Mi Store zostaną otwarte w trzeciej lokalizacji.

Xiaomi Mi Store we Wrocławiu

W Sieci pojawiło się już oficjalne zaproszenie na otwarcie trzeciego salonu Mi Store w Pasażu Grunwaldzkim, mieszczącym się we Wrocławiu. Już za tydzień, tj. 21 lipca o godzinie 11:00 klienci zostaną wpuszczenie do sklepu i z pewnością zrobią zakupy w niezłych cenach, jak to było na przykład w Warszawie. Na razie wszelkie promocje oraz okazyjne oferty trzymane są w tajemnicy. Ich ujawnienia możemy się jednak spodziewać już na dniach.

xiaomi mi store wrocław

Zobacz też: Kto znajdzie się w reklamie Facebooka?

Trzeba przyznać, że tempo otwierania się kolejnych salonów Mi Store jest imponujące. To pokazuje, że zainteresowanie chińską marką w Polsce rośnie i staje się ona coraz bardziej rozpoznawalna. Przecież Xiaomi to nie tylko smartfony, ale także tablety, odkurzacze, buty, parasole, portfele… Tak naprawdę ciężko znaleźć niszę, w której Xiaomi jeszcze nie ma. Takie salony to świetna okazja na poznanie sprzętu, zobaczenia go na żywo przed zakupem i sprawdzenie najważniejszych dla nas funkcji.

źródło: Facebook

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.