HTC Desire HD w ofercie Play [cennik]

Newsy


Od kilkunastu dni w ofercie podstawowej Play jest już HTC Desire HD. Jak to wszystko wygląda cenowo?

HTC Desire HD – prawdziwe monstrum

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

HTC Desire HD, czyli ulepszony odpowiednik amerykańskiego EVO 4G, jest dostępny w Play we wszystkich ofertach – zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Cena smartfona w standardowych ofertach dla klientów indywidualnych waha się od 2000 zł do 1000 zł. Desire HD taniej można nabyć w opcji LongPlay Internet (nawet za 350 zł) i taryfach firmowych.

Szczegółowy cennik znajdziecie poniżej:
HTC Desire HD cennik w Play
HTC Desire HD cennik w Play

Przypomnę, że model oferuje m.in.: 4,3-calowy ekran LCD o rozdzielczości WVGA, procesor Snapdragon o taktowaniu 1 GHz, nowy układ graficzny Adreno 205, aż 768 MB pamięci RAM, WiFi w standardzie n, DLNA, Androida 2.2 oraz nowy interfejs HTC Sense, który sprzężony jest z usługą HTCsense.com.

Co oferuje serwis HTCsense.com?

Na koniec oficjalna prezentacja HTC Desire HD:

{youtube}GHO9A9Zf5g8{/youtube} 

Wpis gościnny z bloghtc.pl 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x