LG-G2-leak-Engadget-640x366

Kilka dni temu informowaliśmy Was o tym, że LG rozpoczęło rozsyłanie zaproszeń na konferencję w Nowym Jorku, na której najprawdopodobniej zaprezentowany zostanie najnowszy flagowiec tego producenta o nazwie Optimus G2. Dziś natomiast do Sieci przedostały się kolejne zdjęcia tego urządzenia, które pozwalają nam przyjrzeć mu się bliżej na miesiąc przed oficjalną premierą.

W przeszłości mieliśmy już co prawda do czynienia z przeciekami zdjęć tego modelu, jednak jak dotąd nie były one tak wysokiej jakości. Możemy na nich wyraźnie dostrzec wiele detali budowy nadchodzącego smartfona LG, które pokrywają się z naszymi dotychczasowymi informacjami o Optimusie G2.

stripped20130709115203 (1)

Urządzenie pod względem kształtu zdaje się w pewien sposób nawiązywać do Nexusa 4, posiadając delikatnie zaokrąglone krawędzie obudowy. Duże wrażenie robi ekran, który wypełnia sobą znaczącą część przedniego panelu, pozostawiając niewielkie ramki dookoła. Poza tym możemy dostrzec, że LG jeszcze raz postanowiło spróbować swoich sił w modyfikowaniu Androida, stosując własną nakładkę z kolorowym interfejsem i przezroczystym tłem przycisków ekranowych.

Z tyłu wyraźnie widoczne są przyciski głośności i wciąż nie jesteśmy pewni, czy przenoszenie ich z krawędzi w to miejsce było dobrym pomysłem.

LG-G2-leak-Engadget-2-640x643

Jeżeli chodzi o specyfikację techniczną, to sercem urządzenia ma być mocny, czterordzeniowy układ Qualcomm Snadpragon 800 o taktowaniu 2,3 GHz, wspierany przez 2 GB RAM. Poza tym znajdziemy też aparat 13 MPx, a całością zarządza Android 4.2.2 Jelly Bean.

LG Optimus G2 zapowiada się bardzo ciekawie i zdecydowanie zdaje się on bardzo estetycznym urządzeniem. W ciągu najbliższych tygodni możemy się zapewne spodziewać kolejnej fali przecieków związanych z tym urządzeniem, o których postaramy się informować Was na bieżąco.

 

źródło: engadget.com, phandroid.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Piotr Andrzejewski