OnePlus 6

Funkcje z OnePlus 6 trafiają na starsze modele!

1 minuta czytania
Komentarze

OnePlus dba o swoich klientów, co już wielokrotnie udowadniał. Teraz firma postanowiła jeszcze bardziej rozpieścić osoby, które posiadają starszy model ich smartfona. Mianowicie: kilka funkcji z najnowszego OnePlusa 6 trafiają na starsze urządzenia – od OnePlus 3 w górę.

Edytowanie wideo z OnePlus 6 dostępne na innych smartfonach firmy

Aplikacja „OnePlus Gallery” została właśnie zaktualizowana. Dotychczas funkcje edytowania wideo była zarezerwowana tylko dla OnePlusa 6, jednak wraz nową aktualizacją galerii, stała się ona dostępna także dla OnePlusa 3 (i w górę). W skład nowości, które trafiły na starsze smartfony wchodzi:

  • możliwość przycinania wideo
  • możliwość dodania zwolnionego tempa
  • poprawki błędów

Zobacz także: Dzieci składają iPhone’y za 70 centów na godzinę. Wyzysk w Foxconnie

Takie gesty zdecydowanie się ceni. Co najciekawsze, coraz więcej producentów decyduje się udostępnić posiadaczom starszych ich urządzeń elementy z tych nowszych. Doskonałym tego przykładem jest Samsung, który zrobił to już dwa razy.

Aby opisywane nowości trafiły na Wasz smartfon, należy zaktualizować aplikację „OnePlus Gallery” (można to zrobić w sklepie Google Play). Tuż po wykonaniu tej czynności, przy plikach wideo powinna pojawić się ikonka ołówka, która po kliknięciu ujawnia wszystkie nowe opcje.

Źródło: phonearena

Motyw