Galaxy A8

Samsung Galaxy A8 (w końcu!) otrzymuje Androida Oreo

Newsy

Nie rozumiem polityki Samsunga. Galaxy A8 to przecież najmocniejszy smartfon z serii Galaxy A, jednak aktualizację do Androida Oreo dostał najpóźniej. Na szczęście w końcu jest.

Galaxy A8 dostaje Androida Oreo

Średnio-półkowiec w końcu się doczekał. Wraz aktualizacją do Androida Oreo przychodzi oczywiście nakładka Samsung Experience 9.0. Jak to zwykle przy aktualizacjach bywa, te są wdrażane falami, co oznacza, że nie wszyscy dostaną je w tym samym czasie – w przypadku Galaxy A8 jest dokładnie tak samo.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Galaxy A8

Zobacz także: Dzieci składają iPhone’y za 70 centów na godzinę. Katorżnicza praca w Foxconnie

Samsung Experience w wersji 9.0 przynosi wiele zmian – wszystkie z nich opisał już dawno temu Adam (w ich skład wchodzi m.in ulepszona klawiatura Samsung, łatwiejsze wyszukiwanie i używanie dwóch tych samych aplikacji jednocześnie).

Android Oreo na Galaxy A8 – jak działa?

Według pierwszych opinii, aktualizacja sprawuje się bardzo dobrze – wiele osób twierdzi, że Galaxy A8 wyraźnie przyspieszył. Póki co nie słychać o żadnych poważniejszych błędach, jak to było w przypadku np. Galaxy S8. Miejmy nadzieje, że tak już pozostanie.

Dzięki za informację, Marek!


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x