[YouTube] Jak kupować jeszcze taniej z Chin?

Newsy

Coraz częściej kupujemy za granicą, bo zauważyliśmy, że ceny w zagranicznych sklepach online (i nie tylko) bywają korzystniejsze niż w Polsce. I nie mam na myśli głównie stron pokroju Aliexpress czy Gearbest, ale chociażby także Amazon.

Jednak to o tej pierwszej grupie będzie dzisiaj temat – zakupy z Chin. Sprzedawcy lubią wmawiać nam, że ich przedmioty są na wiecznych promocjach wprowadzając nas tym w błąd i zakłopotanie, bo przestajemy wierzyć kiedy cena jest naprawdę okazyjna. Z pomocą przychodzą nam narzędzia do analizy historii cen na wspomnianych portalach. Sprawdziłem działanie dwóch najpopularniejszych, a swoje uwagi streściłem w poniższym materiale. Czy AliPrice lub AliTools są godne uwagi? Zapraszam do oglądania.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x