HTC Butterfly od teraz z nowym Androidem 4.2.2 JB

Mateusz Gadzina Mateusz Gadzina Newsy
htc-butterfly

HTC Butterfly otrzymał właśnie najnowszą wersję systemu Android. Niestety, póki co jest ona dostępna tylko na Tajwanie, należy jednak przypuszczać, że tylko kwestią czasu jest aktualizacja w innych krajach. Wraz z Androidem 4.2.2 na telefony trafi także Sense 5.0 wraz z niektórymi rozwiązaniami z nim związanymi.

Czemu niektórymi? Otóż HTC już jakiś czas temu zapowiedziało, że część funkcji które znamy z Sense 5.0 na HTC One będą na razie dostępne wyłącznie na tym urządzeniu. Jak możemy jednak przeczytać w wielu komentarzach, wyłączność ta nie dotyczy np. BlinkFeed, z którego będziemy mogli korzystać także na Butterfly. I na HTC Droid DNA, bo także na tym urządzeniu powinna pojawić się aktualizacja.

Przypomnijmy, HTC Butterfly (wypuszczony na rynek prawie bez zmian także jako HTC Droid DNA) to pięciocalowy smartfon z wyświetlaczem FullHD, czterordzeniowym procesorem od Qualcomma oraz 2 GB pamięci RAM. Na rynek urządzenie trafiło 9 grudnia (w Japonii) a jako Droid DNA pojawiło się 21 listopada (w USA).

HTC ostatnio rozdrażniło swoich klientów zakończeniem wsparcia dla HTC One S, jednak ostatnie dwa kroki (aktualizacja HTC One i HTC Butterfly) przykryły trochę negatywne wrażenie.

źródło: engadget.com

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy