Xiaomi Mi Max 3 to kolejny smartfon chińskiego producenta, który może rzucać cień na pozostałe modele – i to dosłownie. Urządzenie będzie się charakteryzować bardzo dużym, bo aż 6,9-calowym ekranem. Do tej pory wiedzieliśmy, że jego premiera odbędzie się w lipcu. Teraz znamy już konkretną datę.

Xiaomi Mi Max 3 oficjalnie 19 lipca

Xiaomi Mi Max 3 zostanie oficjalnie zaprezentowany już za tydzień, 19 lipca. O smartfonie wiemy już dużo, a nawet mieliśmy okazję zobaczyć Mi Max 3 na filmie. Seria ta od początku charakteryzowała się ogromnym wyświetlaczem. Ma ona trafić do klienta, który nie szuka najlepszej wydajności na rynku, lecz dobrej specyfikacji i dużego ekranu do konsumpcji treści. W Xiaomi Mi Max 3 będzie on miał aż 6,9 cala i proporcje 18:9 przy rozdzielczości Full HD+. Konsumpcja treści czy praca na dwóch aplikacjach jednocześnie powinna być zatem całkiem wygodna.

xiaomi mi max 3 premiera

Zobacz też: Ceny Microsoft Surface GO

Co ciekawe, plotki mówią, że może pojawić się wersja podstawowa oraz Pro. Ta druga miałaby mieć mocniejszy procesor oraz więcej RAM. Dokładne różnice pomiędzy tymi modelami poznamy już w przyszły czwartek. Może być ciekawie.

źródło: Weibo