Darmowy miesiąc na Showmax za odbiór paczki w Żabce lub Fresh Market

Kamil Lewicki Newsy 2018-07-12

Jeśli jesteście serialomaniakami, obejrzeliście już wszystkie tytuły na Netflix oraz HBO Go i brakuje Wam kolejnych silnych emocji płynących z ekranu, to warto skorzystać z promocji na darmowy miesiąc Showmax. Co trzeba zrobić? Wystarczy, że zamówicie coś w Internecie, a jako sposób dostawy wybierzecie DHL.

Darmowy miesiąc w Showmax w zamian za odebranie paczki w Żabce lub Fresh Market

Promocja ta idealnie sprawdzi się, jeśli akurat planujecie jakieś zakupu w Internecie i macie możliwość wyboru dostawy kurierem DHL. Wystarczy, że przekierujecie paczkę do jednego ze sklepów Żabka bądź Fresh Market, by ją tam odebrać i podacie numer przesyłki na odpowiedniej stronie, a na Wasz adres e-mail trafi voucher pozwalający uruchomić darmowy miesiąc w Showmax.

showmax, darmowy miesiac showmax

Zobacz też: Ciemny motyw w GBoard

Z promocji można skorzystać wielokrotnie. Należy jednak pamiętać, że jedno konto Showmax = jeden voucher. Akcja obowiązuje dla paczek odebranych w dniach 11-24 lipca. Do 25 lipca możemy zarejestrować numery przesyłek.

Źródło: DHL • Michał Derej

  Dla mnie trochę bez sensu. Po to zamawiam kuriera, żeby dostarczył mi paczkę do domu. Gdybym chciał odebrać w jakimś punkcie, to wybrałbym np. odbiór osobisty, czy dostawę do Paczkomatu.

  • VikingsAreComing

   No nie wiem czy bez sensu, tzn. ogólnie bez sensu, że to Showmax, ale ja np. bardzo rzadko zamawiam do domu, bo kurier jest przeważnie w takich godzinach, że mnie w domu nie ma, a nie chce mi się z nim po mieście ganiać i użerać przez telefon, dlatego zamawiam do żabki, którą mam pod blokiem. Nie wiem ile już razy było tak, że kurier mówił, że będzie o danej godzinie, a był 2-3 później, albo ja wyszedłem do sklepu na 5 min., a kurier nawet nie zadzwonił na komórkę, albo zostawił paczkę u sąsiada bez poinformowania mnie o tym. Ostatnio firmy kurierskie są gorsze niż poczta polska.

   • Michał Derej

    Wiesz, wszystko zależy, jak właśnie wyglądają godziny Twojego pobytu w domu. Mi DHL dowozi zawsze rzeczy z Zalando i może to szczęście, ale mój kurier jest super – zawsze poinformuje kiedy będzie, jak ostatnio na zwrot umówiłem się na 11:30, to przyjechał z dokładnością do kilku minut. Dostawa do takich miejsc ma za to inne zalety, jak wiem, że nie będę miał jak odebrać to też często zamawiam do Paczkomatu (Żabek u mnie brakuje) i potem albo przechodzę się do urządzenia, albo dziewczyna w ramach spaceru sobie leci. Więc wszystko zależy od aktualnej sytuacji. 🙂

   • bboorreecc

    No właśnie o tym napisał przedmowca że to bez sensu. Jak zamawiasz kuriera to chcesz aby dostarczył Ci to do domu. Jak chcesz odebrać sam.wybierasz odbiór w punkcie lub Paczkomacie. A płacenie wyższej ceny za kuriera i odbieranie w punkcie jest bez sensu. DHL chyba ma ludzi za idiotów jeśli wyrzuca kasę za wypromowanie takiej usługi…

  • R_17

   A ja tak nie uważam. Tzn z usług kuriera nie lubię korzystać, bo trzeba być w domu a oni jeżdżą bez ładu dzwonią i pytają o 11 czy ktoś w domu, no jasne zawsze. A masa sklepów nie ma opcji paczkomatu a kurier zostawi w Żabce i odbieram kiedy chcę. Ostatnio kupowałem w sklepie i była opcja DHL do domu albo do punktu. Bez wahania wybrałem do punktu, bo dla mnie to wygodniej. A innej opcji niż DHL czy DPD nie było.

   • Michał Derej

    Faktycznie masz rację, u mnie w domu praktycznie zawsze ktoś jest, więc nie ma z tym problemu. Ale jeśli DHL oferuje taką opcję, to punkt odbioru powinien być tańszy, przynajmniej o parę złotych.

    • R_17

     Ja tak z kurierem poczty polskiej miałem, dzwonił pytał kiedy będę i przychodził jak jestem. To jest wygodne jak u Ciebie z kurierem.
     Co do kosztów to akurat miałem za taką kwotę, że za darmo wysyłanie więc nie wiem. Ale faktycznie powinno być taniej.

 • R_17

  Nie rozumiem jak to im się opłaca. Raz, że na Showmax praktycznie nic nie ma. A dwa tu za darmo a pewnie sporo tego rozdadzą. W promocji ColaColi też dają i za jeden korek czy zawleczkę czyli po wydaniu 2-3zł można mieć miesiąc za darmo i można zrobić tak 4 razy. Nie wiem kto w tym czasie będzie im płacił i jak to się zepnie. Chyba, że to promocja aby zachęcić ale w 3 miesiące to tam można na pewno wszystko obejrzeć.

  • VikingsAreComing

   Tak samo z Tidalem, Showmaxa już miałem darmowego na kilka miesięcy, a Tidala ze wszystkich promocji to coś koło roku już wyjdzie łącznie za free.