lg-save-date

LG rozpoczęło niedawno rozsyłanie zaproszeń na premierę swojego nowego smartfona, która odbędzie się w Nowym Jorku za miesiąc, a dokładniej 7 sierpnia. Koreański producent dał nam przy tym też pewne znaki sugerujące co konkretnie zostanie zaprezentowane owego dnia.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Wyraźnie powiększone zostały w tekście litera „G” oraz cyfra „2”, co w połączeniu daje nam  „G2”, czyli nazwę następcy oryginalnego Optimusa G, którego debiut miał miejsce w ubiegłym roku. Wciąż nie posiadamy szczególnie wielu informacji na temat tego urządzenia, możemy się jednak spodziewać dobrego ekranu 1080p o dużej przekątnej, a także mocnego procesora Snapdragon 800. Dotychczasowe pogłoski mówiły też o nietypowym ułożeniu przycisków głośności, które z krawędzi miałyby powędrować na tył urządzenia.

Możemy być również pewni, że LG zadba o to, by jego flagowy smartfon wyróżniał się na tle konkurencji zarówno pod względem sprzętowym, jak również w kwestii oprogramowania, dlatego z ciekawością będziemy śledzić premierę Optimusa G2 na początku przyszłego miesiąca.

gsmarena_001_02

źródło: androidcenral.com
Piotr Andrzejewski