HTC One otrzymuje aktualizację do Androida 4.2.2 Jelly Bean

Newsy

SONY DSC

Jak informują użytkownicy HTC One, tajwański producent rozpoczął dziś aktualizację swojego flagowego modelu do najnowszej wersji Androida, oznaczonej jako 4.2.2 Jelly Bean. Paczka z nowym oprogramowaniem waży 417 MB i jest rozprowadzana systemem OTA (Over The Air) bezpośrednio do smartfonów.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Wśród wprowadzonych usprawnień na uwagę zasługują przede wszystkim skróty szybkich ustawień w sekcji powiadomień, a także możliwość pozbycia się uciążliwej czarnej belki menu wyświetlanej na ekranie, przez przypisanie funkcji menu do klawisza „dom”. Dodano również opcję wyświetlania procentowego stanu baterii na górnej belce systemowej i wprowadzono kilka usprawnień aparatu.

Zapraszamy do dyskusji na temat aktualizacji w specjalnym wątku na naszym forum, gdzie odnajdziecie więcej informacji o nowym oprogramowaniu dla HTC One.

Screenshot_2013-07-05-19-38-55

autor zrzutu: @Sadness


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x