HTC One Mini pozuje do kolejnych zdjęć – premiera już wkrótce?

Newsy

htc-one-mini-black-3

Doniesienia dotyczące mniejszego brata flagowego HTC One krążą w Sieci już od dłuższego czasu. W zasadzie urządzenie to zdaje się nie mieć przed nami już żadnych tajemnic, mimo że jego premiera nie miała jeszcze miejsca.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Niedawno opublikowane zostały dość wyraźne zdjęcia pozwalające jeszcze lepiej przyjrzeć się HTC One Mini. Wygląda na to, że jego konstrukcja będzie bliźniaczo podobna do oryginalnego One i znajdziemy tu tę samą metalową obudowę oraz głośniki stereo. Przypomnijmy, że według dotychczasowych przecieków smartfon ten ma zostać wyposażony w ekran 4,3″ o rozdzielczości 720p, 2 GB RAM i 16 GB pamięci i pracować pod kontrolą Androida 4.2 z nowym Sense 5.

Premiery HTC One Mini należy spodziewać się w przeciągu najbliższych tygodni. Jak oceniacie jego szansę w starciu z Galaxy S4 Mini?

htc-one-mini-black

 

htc-one-mini-black-2

źródło: phonearena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x