s4

Galaxy S jest serią smartfonów, o której od pewnego czasu dość sporo mówi się w kwestii bicia rekordów. Samsung pochwalił się właśnie wynikami sprzedaży swojego najmłodszego dziecka czyli Galaxy S4. Jak można było się spodziewać, jest niesamowity sukces.

Otóż Galaxy S4 znalazł od momentu swojej premiery (26 kwietnia br.) ponad 20 milionów nabywców, co jest absolutnym rekordem jeśli chodzi o sprzedaż. A wszystko to w okresie niewiele ponad dwóch miesięcy. Jak to wygląda w porównaniu do poprzedniego modelu? Galaxy S3, bo o nim mowa, sprzedał się w takiej liczbie „dopiero” po ok. 100 dniach.

Jeżeli popularność tego smartfona utrzyma się, możemy być świadkami sprzedaży 50 milionów urządzeń w ciągu pół roku, co musiałoby robić jeszcze większe wrażenie. Jeśli zważymy na fakt, że ostatnie wycieki potwierdzają prace nad Androidem 4.3 dla Galaxy S4 Google Edition, to ewentualna premiera nowego systemu od Google i szybka aktualizacja dla S4 może podtrzymać obecne tempo sprzedaży. Tak czy inaczej już w tym momencie należy pogratulować Samsungowi świetnych wyników.

źródło: phandroid.com