ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

LG G2 z 3GB pamięci RAM?

Autor: Mateusz Gadzina Kategoria: Newsy
LG

2 GB pamięci RAM to wciąż nie jest standard w nowych telefonach, a mimo tego LG chce już teraz podnieść poprzeczkę dla wszystkich kolejnych flagowych urządzeń czołowych firm. Według najnowszych plotek nadchodzący LG G2 będzie posiadał 3 GB pamięci RAM. Parafrazując pewne powiedzenie, czekamy na odpowiedź Samsunga.

Należy podejrzewać, że na krok z 3 GB pamięci RAM Samsung zdecyduje się w związku z Galaxy Note 3, którego premiera spodziewana jest na koniec tego lata. Na pewno będą chcieli oni wypuścić urządzenie, które w momencie premiery będzie najmocniejsze na rynku, a taki element w specyfikacji to również dobra pozycja w kampanii reklamowej.

Wracając jednak do G2 – wiemy, że prawdopodobnie będzie on wyposażony w nowego Snapdragona 800, więc po premierze urządzenia zapewne będziemy mieć nowego króla benchmarków. Oprócz tego dostaniemy pięciocalowy wyświetlacz FullHD oraz, bazując na pokazanych ostatnio nieoficjalnych zdjęciach, przyciski do zmiany głośności z tyłu urządzenia.

LG-g2-leak-slide-2-645x1524

LG G2 ma trafić do sprzedaży w połowie lipca w Korei Południowej, natomiast na rynkach światowych ma zostać pokazany 7 sierpnia w trakcie konferencji w Nowym Jorku.

źródło: androidauthority.com

Sprawdź najnowsze wpisy