iPhone

Produkcja iPhone’a X i iPhone’a SE wkrótce się zakończy, bo te już swoje zarobiły

Newsy

iPhone X to jeden z najpopularniejszych (jeśli nie najpopularniejszy) smartfonów na świecie. iPhone SE jest już mniej znany, jednak wciąż jest popularny. Oba te urządzenia trafiły już do tak wielu odbiorców, że Apple jest po prostu zadowolone i nie widzi sensu w dalszym ich produkowaniu.

iPhone X i iPhone SE wkrótce przestaną być produkowane

Tak, oba te smartfony w najbliższym czasie przestaną być produkowane. Taka decyzja Apple jest podyktowana tym, że oba smartfony sprzedały się świetnie, a trzeba zrobić miejsce nowym urządzeniom, które zadebiutują już pod koniec września. Przypominam, że w tym roku pojawią się aż trzy nowe iPhone’y – iPhone 9, iPhone XS oraz iPhone XS Plus. Mimo, że sam nigdy nie kupię iPhone’a, to jestem ciekaw, czym Apple zamierza nas zaskoczyć w tym roku.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Z raportu BlueFin Research wynika, że do końca roku Apple wypełni swój plan i sprzeda aż 91 milionów sztuk tytułowych smartfonów. W 2019 roku firma nieco podwyższy swoje oczekiwania i będzie chciała sprzedać 92 miliony sztuk nowego trio.

Zobacz także: Wyzysk i katorżnicza praca w Foxconnie – dzieci składają iPhone’y za 70 centów na godzinę!

Jeśli zatem planujecie zakup jednego z tytułowych smartfonów, to lepiej się spieszcie, bo następnych dostaw może już nie być.

Źródło: gsmarena


    Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
    x