HTC One w czerwonej obudowie prezentuje się naprawdę nieźle

Newsy

nexusae0_27

HTC One to zdecydowanie jeden z najładniejszych smartfonów tego roku. Jego aluminiowa obudowa została wykonana z wielką dbałością o detale i nie tylko prezentuje się ona świetnie, lecz równie dobrze leży w dłoni. Narzekać można jedynie na niewielką ilość wariantów kolorystycznych, w których dostępny jest nowy flagowiec HTC – na chwilę obecną One możemy nabyć tylko w czarnej, albo srebrnej obudowie.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Być może już niebawem ujrzymy dodatkowe wersje tego modelu. Tajwański producent poinformował dziś o rozpoczęciu dystrybucji czerwonej odmiany One, która na ten moment będzie dostępna oficjalnie tylko na Wyspach. Pozostaje nam tylko liczyć na to, że HTC wkrótce wprowadzi tę i kolejne nowe wersje kolorystyczne swojego flagowca do szerszej sprzedaży.

Jak podoba się Wam nowa odmiana Ona? Jaki kolor obudowy Waszym zdaniem najlepiej pasuje do tego urządzenia?

nexusae0_37

źródło: androidcentral.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x