lg g7 thinq oficjalnie zdjecie design specyfikacja

Czy LG G7 ThinQ jest wytrzymały? Zobaczcie, jak radzi sobie z torturami

Michał Derej Michał Derej Newsy

LG jest firmą, która jest znana i lubiana w naszym kraju. Producent ten pochwalić może się dobrymi smartfonami, których cena w dniu premiery jest jednak mocno zawyżona – warto poczekać zatem na przeceny przed zakupem urządzenia. G7 ThinQ to nowy flagowiec od LG, który wyróżnia się świetną specyfikacją techniczną oraz ciekawymi funkcjami. Jak telefon poradzi sobie jednak z torturami? Odpowiedź na to pytanie postanowił znaleźć Zack z kanału JerryRigEverything.

Zobacz też: Zapoznaj się z najciekawszymi smartfonami z 2018 roku!

Wytrzymałość LG G7 ThinQ została przetestowana

Z filmu, z którym zapoznać możecie się poniżej, wynika, że LG G7 ThinQ to świetnie zbudowany smartfon, któremu niestraszne jest codzienne użytkowanie. Urządzenie wykonane zostało z aluminium i szkła, które odporne jest na zarysowania. Z przodu telefonu znaleźć można niesławnego notcha, a z tyłu dwa aparaty (również pokryte szkłem Gorilla Glass 5) oraz skaner linii papilarnych, który działa poprawnie nawet po poważnym zadrapaniu.

Co ważne, urządzenie jest wodoszczelne, a przypadkowe wygięcie smartfona nie naruszy szczelności tak, jak miało to miejsce w źle zaprojektowanym HTC U12+. Czy LG G7 ThinQ poradził sobie z pozostałymi elementami testu Zacka? Tego dowiecie się z filmu – miłego seansu!

Źródło: JerryRigEverything

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy