Sony Xperia Z już z Androidem 4.2.2

Newsy

Sony-Xperia-1
Jak donoszą blogi związane z urządzeniami Sony, zwłaszcza z serią Xperia, rozpoczęła się właśnie aktualizacja urządzeń oznaczonych literą Z do najnowszej wersji systemu Android. Jest to na pewno dobra wiadomość, zwłaszcza że o takim kroku Sony mówiło już od momentu premiery „Zetki”.

Numer wersji oprogramowania jest taki sam jak w udostępnionej kilka dni temu aktualizacji dla Xperii ZL – 10.3.A.0.423. Z ciekawostek związanych z tą aktualizacją można dodać fakt, iż zwiększono pojemność wspieranych kart microSD do 64 GB.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]
Zrzut umieszczony w komentarzu na xperiablog.net

Zrzut umieszczony w komentarzu na xperiablog.net

W tym momencie najszybszy sposób na otrzymanie aktualizacji to ściągnięcie programu Sony’s PC Companion (lub Sony Bridge for Mac) i zaktualizowanie telefonu „ręcznie”. Aktualizacja OTA na wszystkich urządzeniach powinna pojawić się w przyszłym tygodniu.

źródło: xperiablog.net


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x