coh

Nie boję się tego powiedzieć – jest to jedna z najlepszych gier jaka przywędrowała z Nintendo DS na urządzenia mobilne i PC. Puzzle połączone z RPG jeszcze nigdy nie były tak przyjemne – sam nie żałuję ani złotówki wydanej na Steam za ten tytuł. Teraz możemy wreszcie pograć w niego na urządzeniach z zielonym robocikiem.

Wszyscy którzy czekali na ten tytuł na pewno wiedzą, że miał on się pojawić już na początku tego roku. Niestety, jak to często bywa, premiera opóźniła się w czasie. Mimo wszystko warto wciąż w niego zainwestować i zmusić do wysiłku nasze szare komórki.

Właśnie – zainwestować. Gra nie kosztuje mało, bo możemy ją kupić za trochę ponad 17 złotych. Jest jednak warta tej ceny, co potwierdzą chyba wszyscy mający z nią styczność.

Według zapowiedzi twórców rozgrywka w trybie kampanii ma nam wystarczyć na ponad 20 godzin. Oprócz tego będziemy mogli zmierzyć się także z naszymi przyjaciółmi w trybie Face-to-Face i Pass & Play. Grę możecie zakupić w tym miejscu.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Gadzina

Student WSB-NLU w Nowym Sączu. Zafascynowany sportem, esportem i rynkiem mobilnym. Poza tym wielki fan thrillerów i S-F.