Might & Magic: Clash of Heroes w końcu na Androidzie

Aplikacje

coh

Nie boję się tego powiedzieć – jest to jedna z najlepszych gier jaka przywędrowała z Nintendo DS na urządzenia mobilne i PC. Puzzle połączone z RPG jeszcze nigdy nie były tak przyjemne – sam nie żałuję ani złotówki wydanej na Steam za ten tytuł. Teraz możemy wreszcie pograć w niego na urządzeniach z zielonym robocikiem.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Wszyscy którzy czekali na ten tytuł na pewno wiedzą, że miał on się pojawić już na początku tego roku. Niestety, jak to często bywa, premiera opóźniła się w czasie. Mimo wszystko warto wciąż w niego zainwestować i zmusić do wysiłku nasze szare komórki.

Właśnie – zainwestować. Gra nie kosztuje mało, bo możemy ją kupić za trochę ponad 17 złotych. Jest jednak warta tej ceny, co potwierdzą chyba wszyscy mający z nią styczność.

Według zapowiedzi twórców rozgrywka w trybie kampanii ma nam wystarczyć na ponad 20 godzin. Oprócz tego będziemy mogli zmierzyć się także z naszymi przyjaciółmi w trybie Face-to-Face i Pass & Play. Grę możecie zakupić w tym miejscu.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x