xiaomi, miui 10

Pierwsza fala uruchomiona – MIUI 10 dla 8 smartfonów

Newsy

MIUI 10 jest najnowszą wersją nakładki na smartfony Xiaomi, której premiera rychło się zbliża. Właśnie ruszyły testy Global Beta ROM i pierwsi użytkownicy mogą już sprawdzić, co chiński producent dla nich przygotował.

MIUI 10 Global Beta ROM dla 8 smartfonów

Pierwsza fala aktualizacji została uruchomiona. Została ona przeznaczona dla ośmiu smartfonów. Poniżej znajdziecie ich listę:

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Następne urządzenia dołączą wkrótce. Ci zaś, którzy już teraz chcieliby przetestować najnowszą nakładkę, muszą pamiętać o kilku rzeczach:

  • Wykonać backup danych – nie zawsze procedura musi pójść gładko, a szkoda wszystko stracić.
  • Jeśli na smartfonie wgrane jest aktualnie MIUI 7, 8 lub 9 w wersji stable ROM, należy dokonać aktualizacji przez fastboot z odblokowanym bootloaderem.
  • Jeśli na smartfonie już znajduje się MIUI 9 w wersji Global Beta ROM, można skorzystać z aktualizacji z poziomu smartfona.

Zobacz też: Kto składa iPhone’y?

Global Beta ROM 8.7.5 oprócz MIUI 10 dostarcza także wsparcie dla LDAC autorstwa Sony, dzięki czemu jakość dźwięku na słuchawkach bezprzewodowych będzie znacznie lepsza.

źródło: GSM Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x